Obsługa kadrowo-płacowa

Rzetelne prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej jest ważne niezależnie od wielkości firmy. Błędna interpretacja przepisów prawa może okazać się kosztowna dla firmy. Wspieramy naszych klientów nie tylko w interpretacji przepisów prawa, naliczaniu wynagrodzeń, ale również w wielu innych kwestiach kadrowych i płacowych mających fundamentalne znaczenie dla firmy.

Dlaczego obsługa kadrowa i płacowa powinny być prowadzone z zachowaniem wszelkich starań

Dokumentacja pracownicza, naliczanie wynagrodzeń, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników z ZUS oraz zmieniające się prawo pracy – to podstawowe kwestie, które mogą nasunąć pracodawcy wiele pytań. W LASUR wiemy jak ważne jest rzetelne prowadzenie dokumentacji i komunikacja między pracodawcą a pracownikami, dlatego pomagamy naszym klientom wspierać pracowników w każdej możliwej kwestii.

Skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów LASUR

Niezależnie od dziedziny jaką zajmuje się firma, obsługę kadrowo-płacową warto powierzyć wewnętrznemu, dedykowanemu działowi lub rzetelnemu podwykonawcy, który zapewni zgodność prowadzenia dokumentacji z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. W LASUR śledzimy zmiany w prawie pracy i proponujemy klientom najlepsze rozwiązania.

Dlaczego LASUR?

Stale poszerzana wiedza pozwala prowadzić kadry i płace w sposób profesjonalny, rzetelny oraz terminowy. Proponujemy szeroki zakres usług i dopasowujemy indywidualną ofertę do każdego klienta i jego potrzeb.

Usługi LASUR w zakresie kadr i płac:
 • sporządzamy umowy cywilno-prawne, jak: umowa o pracę lub zlecenie, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy i prowadzimy dokumentację pracowniczą (akta osobowe)
 • zgłaszamy pracowników do ubezpieczeń społecznych lub zdrowotnych
 • wysyłamy comiesięczne deklaracje ZUS
 • naliczamy wynagrodzenia i premie
 • sporządzamy listy płac
 • kontrolujemy płatności składek ZUS i podatku PIT4
 • wykonujemy roczne sprawozdania do Urzędu Skarbowego o dochodach pracowników
 • sporządzamy deklaracje podatkowe dla pracowników PIT11

Znajdź nasze biuro Warszawa Ochota

Skontaktuj się z nami

Dzięki współpracy z LASUR zadbasz o rozwój swojej firmy

  Twoje imię

  Adres e-mail

  Nr telefonu

  Firma

  Wiadomość