Konsultacje podatkowe

W LASUR wspieramy naszych klientów zarówno przy zakładaniu firmy, jej przejmowaniu, prowadzeniu, czy też zamykaniu. W każdym z tych etapów staramy się zaspokajać indywidualne potrzeby każdego klienta. Zgodnie z tym wprowadziliśmy szereg usług, mających na celu wsparcie naszych klientów w każdej sytuacji.

Dlaczego wsparcie dla biznesu jest tak ważne?

Każdemu przedsiębiorcy zależy, aby jego firma działała jak w zegarku. Zdarza się jednak, że przedsiębiorcy nie do końca orientują się w cały czas zmieniających się przepisach prawa. W trakcie zakładania firmy bądź jej rozwijania pojawia się wiele pytań, na które znalezienie odpowiedzi zajmuje dużo czasu, a zdarza się, że pochłania również nerwy. W LASUR dążymy do minimalizacji problemów poprzez proponowanie najlepszych rozwiązań. Świadczymy szereg usług, które ułatwią rozwój Twojej firmy.

Wsparcie LASUR to klucz do Twojego sukcesu

Odpowiednia chwila wejścia na rynek i oryginalny pomysł to niestety nie wszystko. Ograniczające przepisy prawa mogą doprowadzić do bólu głowy. W LASUR staramy się temu zapobiec poprzez świadczenie szeregu usług dot. rozpoczynania działalności, jej rozwoju czy zamykania. Świadomi indywidualnych potrzeb każdego klienta, oprócz usług z zakresu księgowości czy obsługi kadrowej i płacowej, proponujemy wsparcie przy zakładaniu firmy. Pomagamy w wyborze, jakie formy opodatkowania są najkorzystniejsze i proponujemy rozwiązania dla działających projektów..

Dlaczego LASUR?

W LASUR wiemy, że przedsiębiorcy nastawieni na sukces szukają najlepszych rozwiązań dla swoich firm. Mamy świadomość jak trudne jest jednoczesne opracowywanie strategii firmy i wyszukiwanie najkorzystniejszych dla jej działania sposobów rozliczania itp. Dlatego w LASUR świadczymy szereg usług mających na celu wsparcie naszych klientów w prawnych zawiłościach.

Usługi LASUR w zakresie konsultacji:
 • konsultacje przy zakładaniu działalności gospodarczej – korzystne formy opodatkowania
 • wsparcie i reprezentacja w urzędzie na etapie zakładania firmy
 • konsultacje oraz wsparcie przy przejmowaniu i wykupie firmy przez osobę fizyczną lub prawną
 • monitorowanie i wyszukiwanie alternatywnych rozwiązań dla działających projektów (zmiana formy opodatkowania, dofinansowania projektami unijnymi)
 • konsultacje w zakresie optymalizacji podatków (wpływ ponoszonych wydatków na podatki należne)
 • konsultacje dotyczące formy zatrudnienia pracowników i wyszukiwanie możliwości dofinansowania z urzędu pracy

Nie prowadzimy doradztwa podatkowego zgodnie z Ustawą z dnia 5 lipca 1996 roku o Doradztwie Podatkowym. W razie potrzeby polecamy specjalistów zewnętrznych.

Znajdź nasze biuro Warszawa Ochota

Skontaktuj się z nami

Dzięki współpracy z LASUR zadbasz o rozwój swojej firmy

  Twoje imię

  Adres e-mail

  Nr telefonu

  Firma

  Wiadomość